Titulinis

Kodėl verta rinktis?

Kiek laiko užtrunka?

Naujienos

Idėjų bankas

Naujausi dekorai

Kontaktai

Sienų Dekoravimo

paslaugos

Kiek laiko užtrunka ir kiek kainuoja?

Planuojantiems būsto remontą yra labai svarbu žinoti kiek laiko užtrunka ir kiek kainuoja skirtingi darbai. Mano patirtis rodo, kad didesnioji pusė visų nusivylusių ir nelaimingų klientų yra ne tie, kuriems daugiau žalos nei naudos padarė „meistrai“, o tie, kurie neturėjo pakankamai informacijos kur taupyti yra išmintinga ir kur ne. Deja, klientams koją šiais atvejais pakiša ne kas kitas, o tie patys „meistrai“ arba paslaugas teikiančios įmonės. Pavyzdžiui, „meistrai“ pasiūlo mažiausias darbų kainas ne tik dėl to, kad nemoką mokesčių valstybei, o ir dėl to, jog žino uždirbsiantys „už medžiagas“ su kaupu, tuo tarpu įmonės mokesčius moka, todėl mažiausios kainos pasiūlyti

negali, tačiau uždirba parduodamos Jums tai, ko Jums nereikėjo nuo pat pradžių. Abiem atvejais klientas neturi vilčių būti neapgautas. Laimei situacija keičiasi į gerą, nes atsirandą meistrų, kurie nevynioja žodžių į vatą ir konsultuodami klientus gali sau leisti sakyti šviesiai-tiesiai-taip-kaip-yra. Žemiau pateikiu informaciją, kurį leis planuojantiems savo namų remontą įvertinti kiek laiko užtruks ir kiek kainuos skirtingi darbai. Būtina atkreipti dėmesį, jog siekdamas likti korektiškas nesiekiu nei menkinti nei girti konkurentų, todėl pateiktos kainos bei laiko sąnaudos yra tik mano darbų. Tai padaryti gali tik klientai.

Paprastai dekoravimo paslaugos yra brangesnės lyginant jas su dažymu ar tapetavimu ir taip yra ne be priežasties. Daugiau informacijos apie tai, “kodėl” rasite čia.

Bet kuriuo atveju standartinės sienos kurios plotas yra 10-15 kvadratinių metrų paruošimas ir dekoravimas nekainuos pigiau nei 250. Kitaip tariant vieno kvadratinio metro dekoravimo kaina su paruošimu, medžiagomis ir darbu prasideda nuo € 25 ir užtrunka apie dvi-tris dienas (išskirtiniais atvejais keturias).

Dažymas gali pasirodyti ekonomiška alternatyva dekoravimui, net ir turint galvoje jos trūkumus. Štai vieno kvadratinio metro sienos dažymo (be medžiagų, tik darbo) kaina yra 8 – 10. Net ir pridėjus brangiasnes nei pačios pigiausios medžiagas vistiek gaunasi pigiau nei sienos dekoravimas, jei ne vienas bet..

Meistrai atsisako dažyti tik vieną sieną, nes tai atima per daug laiko! Jei sieną reikia tik perdažyti ir priderinti prie dekoro, jokių problemų. Tačiau jei klientas pageidauja nudažyti vieną sieną, meistras visuomet įvertins tai, kad tam reikės atlikti visus darbus pradedant tinkavimu, glaistymu ir dažymu (tai užtruks apie savaitę), todėl imtis tokio užsakymo (vienos sienos dažymo) paprasčiausiai neapsimoka. Turėkite tai mintyse ir Jūs.

 

 

Ne veltui šis puslapis vadinasi dekoratorius, o ne tapetuotojas. Tapetavimas labai mechaninis ir visai nekūrybingas darbas, lyginant jį su dekoravimu, todėl tapetuoti tenka ypač retai. Be to, išskirtiniai tapetai yra brangūs ir siunčiami, t.y. išsirinkus norimus tapetus, jie užsakomi ir jų tenka gana ilgai laukti. Tai reiškia, jog klientai patys išsirinkę tapetus, brangiai už juos sumokėję ir laukę tampa keistai priekabūs ir pikti. Su tokiais geriau neprasidėti 🙂

Metų patirties

Nuolatinių klientų

Dekoruotų sienų

Sienų dekoras

Kodėl verta rinktis?

Sienų puošyba įvairiomis dekoratyvinio dažymo ir tinkavimo technikomis yra neatsiejama jaukaus ir praktiško interjero dalis, kurią renkasi išskirtinumo reikalaujantys klientai.

Kaip išsirinkti?

Tiems, kas nežino ko nori arba tiems, kuriems sunku įsivaizduoti kaip galėtų atrodyti kuriamas sienų interjeras, pravers nemokamas sienų dekoro

Kokybės standartas

Savo darbe net ir klientams prašant nenaudoju neaiškios kokybės ir įtartinai pigių medžiagų. Stebuklų nebūna.