Titulinis

Kodėl verta rinktis?

Kiek laiko užtrunka?

Naujienos

Idėjų bankas

Naujausi dekorai

Kontaktai

Sienų Dekoravimo

paslaugos

Sienų dekoras

Kodėl verta rinktis?

Sienų puošyba įvairiomis dekoratyvinio dažymo ir tinkavimo technikomis yra neatsiejama jaukaus ir praktiško interjero dalis, kurią renkasi išskirtinumo reikalaujantys klientai. Jei anksčiau tokia sienų puošyba buvo prieinama tik siauram ratui žmonių ir buvo jų galios, išskirtinumo bei kilmės įrodymas, tai šiuo metu tokią „prabangą“ sau leisti gali visi, ypač tie, kurie savo namuose siekia praktiškumo. Pagrindinis dekoruotų sienų privalumas yra tas, jog norėdami jas ištepti, išpurvinti ar sugadinti turėsite įdėti pastangų. Tuo tarpu paprastais dažais dažytos arba ištapetuotos sienos „išsitepa pačios“ visur, kur yra pavojus jas paliesti. Tai reiškia, jog dar visai neseniai dažytas sienas norėsis perdažyti iš naujo, kadangi jos bus ištepliotos pirštais aplink elektros jungiklius ar koridoriuje, kuomet neišlaikę pusiausvyros aunantis batus Jūsų svečiai kelis kartus atsirems į sieną ir t.t. Pasirinkus sienų dekoravimą nučiupinėtas ir nešvarias sienas teks pamiršti. Be to, dekoruotos sienos yra atsparios vandeniui, taigi apliejus tokias sienas nereikės bijoti, kad jos pakeis savo pirminę išvaizdą, taps dėmėtos ir pan.

Nemažiau svarbus dekoruotų sienų privalumas yra tas, jog jas lengva prižiūrėti. Net ir mechaniškai pažeidus dekoruotos sienos paviršių, pataisyti ją bus kur kas lengviau nei dažytą ar tapetuotą sieną. Taip yra dėl to, kad dekoruotą sieną galima sutvarkyti tik pažeistoje jos vietoje, tuo tarpu dažytą arba tapetuotą sieną reikės sutvarkyti visą. Juk akivaizdžiai matomas naujas dažų sluoksnis arba tapetų lopas pažeistos sienos vietoje jaukumo nesuteikia. Taigi, klientai kurie renkasi sienų dekorą sutaupo savo laiką ir pinigus ateityje.

Sienų dekoras

Kokybės standartas

Savo darbe net ir klientams prašant nenaudoju neaiškios kokybės ir įtartinai pigių medžiagų. Stebuklų nebūna. Kita vertus, vengiu dirbti ir su brangiausiomis medžiagomis, kadangi labai dažnai kainos skirtumas neatperka kainos ir kokybės santykio. Dažnai nutinka taip, kad naudoti pačias brangiausias medžiagas tiesiog neapsimoka, nes išgaunamo efekto santykis tarp brangių ir pigesnių medžiagų būna vos pastebimas, nors medžiagų kaina gali skirtis net kelis kartus. Beje, šis skirtumas neatsiranda dėl to, kad „dirbdamas su pigesnėmis medžiagomis vienas meistras išgaus geresnį rezultatą, nei kitas dirbdamas su geresnėmis medžiagomis“. Geras meistras visuomet padarys gerai, o blogas – ne, kadangi kartais jam pavyksta blogiau, kartais – nepavyksta apskritai. Noriu pasakyti, jog medžiagos su kuriomis dirba geras meistras yra svarbios ne dėl meistro gebėjimų ar patirties, o dėl savo savybių, todėl visuomet klientams siūlau rinktis piniginei draugiškas medžiagas.