Titulinis

Kodėl verta rinktis?

Kiek laiko užtrunka?

Naujienos

Idėjų bankas

Naujausi dekorai

Kontaktai

Susisiekite su manimi Jums patogiu būdu:

Elektroniniu paštu:

Internetu:

DUK

Atsakymai į pasikartojančius klausimus

kiek kainuos?

Tikriausiai tai visų klausimų klausimas. Jei trumpai, standartinės sienos (10 m²) dekoravimo kaina prasideda nuo 250 (įskaitant medžiagas ir darbą).

Tuo tarpu dažymo kaina priklauso nuo to, ar sieną reikia tik perdažyti ar dar ir paruošti dažymui. Neskaičiuojant medžiagų kainos standartinės sienos (10 m²) dažymo kaina svyruoja tarp 80 ir 100.  

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, žinoma, klientams pageidaujant išrašau ir sąskaitas faktūras.

Ar dirbate visoje Lietuvoje (užsienyje)?

Gyvendamas Kaune renkuosi objektus kurie arčiausiai gyvenamosios vietos, tačiau susitarus su klientais dėl papildomų kaštų apmokėjimo, dirbu visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Ar atliekate kitus vidaus apdailos darbus?

Pats kitų vidaus ir išorės apdailos darbų neatlieku, tačiau dekoruodamas bei dažydamas klientams, galiu padėti ir savo turimais kontaktais meistrų, kuriais pasitikiu.

Ar tapetuojate?

Ne.

Ar savo darbui suteikiate garantijas?

Visuomet kartu su klientais aptariu kaip dekoruotas ir / ar dažytas sienas reikia prižiūrėti, todėl nusiskundimų iki šiol nepasitaikė. Tiesa pasitaiko, jog klientai turi mažų vaikų arba tiesiog apsigalvojo ir nutarė pakeisti sienų atspalvį ir pan., tačiau tai ne garantinės paslaugos. Kaip ten bebūtų, už savo darbų ir parinktų medžiagų kokybę atsakau pats, todėl galimą kokybės standartų neatitikimą ištaisysiu savo lėšomis.

Kiek laiko trunka darbai

Standartinės sienos (10 – 15 m²) dekoravimas paprastai trunka dvi-tris, išimtinais atvejais keturias dienas.

Dažymo darbų atlikimo laikas labai priklauso nuo nuo to ar sieną reikia tik perdažyti ar dar ir paruošti dažymui. Įprastais atvejais standartinės sienos (10 – 15 m²) dažymas trunka savaitę.

Ar ilgai reikia laukti darbų pradžios

Su klientu sutarus dėl darbų visuomet aptariame ir kada jie prasidės. Visuomet stengiuosi kad darbai prasidėtų ne vėliau nei po dešimties kalendorinių darbo dienų.

Rekomenduoju šį meistrą! Padarė viso buto sienų remontą, kol buvome išvykę į povestuvinę kelionę. Padėjo sukonkretinti mūsų pageidavimus, nes išsirinkti iš katalogų nėra lengva. Galiausiai viską suderinę, palikom buto raktus ir išvažiavome.

Tikėjomės daug, bet gavome dar daugiau.. Grįžus ir įėjus pro namų duris atvipo žandikauliai. Net nesitiki, kad tai tie patys namai. Ypač gerą įspūdį paliko dekoruotos sienos ir jų akcentai ant dažytų sienų. Sakome didelį ačiū dekoratorius.lt už vientisą ir išskirtinį mūsų namų stilių!

Kristina ir Jokūbas

Kreipiausi į dekoratorius.lt nes norėjau atnaujinti savo fotostudijos aplinką ir nesuklydau. Fotostudijos lubos labai aukštos, todėl sienos, kurią norėjau atnaujinti kvadratūra taip pat nemaža (40 m²). Darbus atliko kruopščiai ir greitai. Buvo verta kiekvieno euro, nes klientai mieliau fotografuojasi prie šios sienos nei prie fono. Ačiū!

Tomas

Apie dekoratorius.lt sužinojau iš savo draugų. Tiesiog pasiūlė man šį meistrą kuomet užsiminiau, jog norėčiau pasidaryti remontą namuose. Buvau prisižiūrėjusi itališkų dekorų, kurie pasirodo kainuoja apie 80 eurų už kvadratinį metrą, tačiau dėka dekoratorius.lt meistro, pavyko gana greitai rasti kompromisą tarp to, ką įsivaizdavau ir to, kiek tai kainuos. Dabar galiu tik džiaugtis, jog rezultatas beveik nesiskiria nuo tokio, kokio tikėjausi, bet viskas kainavo per pus pigiau. O visi darbai užtruko vos savaitę! Rekomenduoju!

Margarita

Įsigijus naujos statybos namą, su žmona kibome į darbus. Stengėmės kuo daugiau padaryti patys, tačiau sienas nutarėme patikėti meistrams. Taip mūsų keliai susikirto su dekoratorius.lt

Labai patiko paprastas ir žmogiškas meistro bendravimas, be jokių užuolankų ir bandymų kažką įsiūlyti ar primesti. Beje, šį meistrą jau rekomendavome kitiems savo pažįstamiems, kurie taip pat liko labai patenkinti jo atliktu darbu.

Olegas ir Ilona